این راه من است، راه تو کدام است؟ راه مطلق وجود ندارد.
“فردریش ویلهلم نیجه”

 

همان طوری که برای کار با متون به یک نرم‌افزار ویرایشگر متن مانند مایکروسافت ورد نیاز داریم برای کار با زبان انگلیسی(تحقیق، آموزش، شخصی سازی) نیز به نرم­‌افزاری همچون دستیار آموزش انگلیسی نیازمندیم.

ما با بررسی روش‌های مختلف آموزشی در طول سالیان متمادی و دلایل اصلی ناکامی آن به این نتیجه رسیده‌ایم که آموختن جملات الگویی(یا حداقل عبارات کامل) بجای تکیه بر گرامر و دستور زبان انگلیسی، مؤثرترین روش آموزش زبان انگلیسی است.

در یک تعریف کلی دستیار آموزش انگلیسی، محیطی است که با بکار بستن مجموعه‌ایی از امکانات فرآیند یادگیری را سریعتر، آسانتر و ماناتر می‌کند.

به دلایل نظری این ادعا در بخش تئوری‌های اولیه پرداخته شده است و می‌تواند برای علاقه‌مندان امر آموزش زبان، در انتخاب یک روش آموزشی مناسب مفید واقع شود.

در این نرم‌افزار ، زبان یک مقوله کلی نبوده بلکه به اجزای مختلفی همچون شنیدن ، صحبت کردن ، نوشتن، اعداد، لغات ، فیلم‌های زبان اصلی، اخبار ، انشاء و غیره تقسیم شده و برای هر یک از آن‌ها روش آموزش مخصوصی طراحی گردیده است.

 

تنظیمات گسترده نرم‌افزاری، ویرایشی بودن تمام محتویات آموزشی و امکان ورود اطلاعات دل‌خواه کاربران، ضمن حداقل‌سازی زمان صرف شده در فرآیند یادگیری، آن را از دیگر نرم‌افزارهای آموزش زبان انگلیسی متمایز کرده و برای سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته قابل استفاده می‌کند.

1 پاسخ به E.L.A چیست؟
  1. طرح جالبی بود.این ایده در عین تفاوتی که با سایر متد های اموزشی دارد میتواند تاثیر گذار باشد و شاید بعد ها موسسه هایی با این طرح ساخته شوند.شخصا مشتاق به همکاری و حتی اموزش این متد هستم.ان شاالله موفق باشید.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کد امنیتی *