همکاری با متخصصین برای تولید محتوای علمی ـ آموزشی

فرض می‌کنیم شما دارای یک محتوای علمی ـ آموزشی (تالیفی یا تدوینی) هستید که می‌خواهید این محتوا را ارائه نمائید. برخی از راه کارها می‌تواند به صورت زیر باشد:

  • کتاب و جزوات آموزشی
  • فایل‌های کامپیوتری مانند Word و Pdf
  • فیلم‌های آموزشی
  • نرم‌افزارهای کامپیوتری

هر کدام از این روش‌ها مشکلات خاص خود را دارند. امنیت اطلاعات، استفاده از تکنولوژی‌های آموزشی مدرن و توانائی‌های برنامه‌ نویسی ما را بر آن می‌دارد که از نرم‌افزارهای کامپیوتری به عنوان ابزاری توانا برای اهداف علمی ـ آموزشی بهره برداری کنیم.
اما برای بسیاری از ما، تهیه یک نرم‌افزار کامپیوتری متناسب با اهداف مورد نظر علاوه بر هزینه‌های جانبی فراوان، پروسه‌ای طولانی مدت بوده و در بیشتر موارد علیرغم وجود منابع غنی علمی ـ آموزشی در رشته‌های مختلف، بستر مناسبی برای ارائه آن وجود ندارد و بدین دلیل از دسترسی علاقمندان به دور است.
با توجه به اینکه نرم‌افزار دستیار آموزش انگلیسی از ویرایش ۸ به بعد در ایجاد چنین بستری تلاش نموده است. لذا کلیه اساتید، متخصصین و علاقمندان می‌توانند منابع خود را با حفظ امنیت اطلاعات، به رایگان و یا با دریافت هزینه عرضه نمایند.
تنوع منابع
منابع یاد شده می‌تواند شامل هر محتوای علمی ـ آموزشی انگلیسی و غیر انگلیسی بوده و به صورت یک الحاقیه مستقل تولید شوند. این الحاقیه‌ها بعد از افزوده شدن به دستیار آموزش انگلیسی، از تمامی امکانات آن استفاده خواهند نمود. به عبارت دیگر شما منابع اطلاعاتی خود را در قالب یک نرم‌افزار علمی ـ آموزشی فاخر با امکانات متنوع ارائه داده و نیازی به برنامه نویسی و تقبل هزینه‌های آن نخواهید داشت. در برخی از موارد نیز می‌توان از اطلاعات شما به عنوان یک مرجع علمی ویا مرجعی برای تولید دانش نیز استفاده نمود. برای تهیه الحاقیه گزینه‌های زیر وجود دارد:
به صورت فایل متنی ساده
در این صورت نیازی به هماهنگی با دستیار آموزش انگلیسی نبوده و کافی است با استانداردهای ela فایل خود را تهیه و در اختیار علاقمندان قرار دهید.
به صورت نرم‌افزار
در این جالت اطلاعات شما توسط تیم برنامه نویسی دستیار آموزشی در قالب یک نرم‌افزار ارائه شده و اطلاعات توسط این نرم‌افزاربه دستیار آموزش انگلیسی اضافه خواهد گرفت.
به صورت نرم‌افزار با کد فعال سازی
این روش مانند روش دوم است با این تفاوت که کاربران برای استفاده از الحاقیه به کد فعال سازی اختصاصی برای کامپیوتر خود نیاز خواهند داشت که تهیه این کد فقط توسط تولید کننده اطلاعات امکان پذیر است. در این حالت دستیار آموزش انگلیسی برای شما دو نوع نرم‌افزار ارسال خواهد کرد:

  • نرم‌افزار الحاقیه که شامل اطلاعات شما می‌باشد.
  • نرم‌افزار کد ساز برای تولید کد فعال سازی

    نکات قابل توجه:هر چند امکان دریافت هزینه برای هر سه روش فوق وجود دارد اما بایستی در نظر داشته باشید که دسترسی به اطلاعات شما در روش سوم فقط با کد فعال سازی میسر بوده و بدین خاطر از امنیت بالائی برخوردار است.

دستیار آموزش انگلیسی متعهد است زحمات شما را ارج نهاده و بدون هماهنگی هیچگونه استفاده‌‌ای از آن بعمل نیاورد. مالکیت مادی و معنوی اطلاعات به شما تعلق داشته و کلیه مسئولیت‌های آن نیز به عهده تهیه کننده اصلی خواهد بود.

امکان معرفی الحاقیه در وب سایت رسمی دستیار آموزش انگلیسی با لینک به سایت شما وجود دارد.

ما از کلیه اساتید، متخصصین ، معلمین ، دانشجویان شرکت‌های خصوصی و علاقمندان دعوت به همکاری می‌کنیم و مطمئن باشید که این همکاری می‌تواند به تولید و گسترش دانش در کشور ما کمک کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کد امنیتی *