با انتشار ELA، اخبار مربوط به آن در تعدادی از سایت‌های اینترنتی، روزنامه‌ها و نشریات داخل کشور مطرح گردید. روزنامه‌های جام‌جم ، آفرینش و خبرگزاری فارس ، به درج خبر انتشار این نرم‌افزار اقدام نمودند ، در این اخبار آمده بود کهدستیار آموزش انگلیسی یادگیری زبان انگلیسی را آسان کرده است.

در شماره ۹۸ نشریه‌ی تخصصی کامپیوتر مصاحبه‌ایی کامل با مبتکر نرم‌افزار چاپ گردید و هفته نامه اورین نیز با مقدمه‌ایی کوتاه ، این مصاحبه را در شماره ۲۲۰ خود مجددا چاپ نمود.

 

روبات‌هایی که برایتان کتاب می‌خوانند…

گفت گو با مبتکر نرم افزار نرم افزار دستیارآموزش انگلیسی

 

این مصاحبه در شماره ۹۸ نشریه‌ی تخصصی کامپیوتر به چاپ رسیده است.
جناب آقای مهندس بعنوان اولین سوال بفرمایید که چگونه تصمیم به طراحی نرم افزار دستیار آموزشی انگلیسی گرفتید؟

من قصد نداشتم نرم افزار آموزش زبان طراحی کنم، بلکه بخاطر شغل و علائق شخصی خودم احساس می‌کردمم که یادگیری زبان برایم یک ضرورت است بنابراین فقط می‌خواستم زبان یاد بگیرم.

 

چرا برای یادگیری زبان از روش‌های موجود استفاده نکردید؟

ابتدا همین کار را انجام دادم و روش‌های زیادی را آزمایش نمودم، اما متاسفانه در مورد من جواب ندادند و به این نتیجه رسیدم که یک جای کار می‌لنگد و باید آن را درست کرد. برای خواندن ادامه مصاحبه کلیلک کنید.

 

روزنامه جام‌جم اقدام به درج خبر طراحی دستیار آموزش انگلیسی در شماره ۱۸۴۷ مورخه ۱/۸/۸۵ نمود که همین‌جا از دست اندرکاران این روزنامه مخصوصا سرکار خانم درخشان تشکر و قدردانی میکنیم.

 

عنوان خبر

مبتکر تبریزی یادگیری زبان انگلیسی را آسان کرد

 

 

هفته نامه اورین در شماره ۲۲۰ خود با مقدمه‌ایی کوتاه، مصاحبه مجله‌ی کامپیوتر با مبتکر نرم‌افزار دستیار آموزش انگلیسی را مجددا چاپ نمود. که همین‌جا از دست اندرکاران این هفته‌نامه مخصوصا مدیر مسئول آن تشکر و قدردانی می‌کنیم.

روزنامه آفرینش، روزنامه مستقل سراسری صبح ایران، روز پنجشنبه مورخه ۲/۹/۸۵ در بخش کوتاه و خواندنی‌های خود، خبری با عنوان”مبتکر تبریزی یادگیری زبان انگلیسی را آسان کرد.” در باره دستیار آموزش انگلیسی منتشر نمود. که همین‌جا از دست اندرکاران این روزنامه تشکر و قدردانی میکنیم. برای دیدن متن خبر اینجا را کلیک فرمایید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • کد امنیتی *